about_img_2
about_img_3
about_img_4
HAKKIMIZDA

20 yıl önce bir hayal ile başlayan CMH, yıllar içinde Orta Doğu ve Doğu Avrupa’da büyüyen varlığıyla Rusya Federasyonu’nun en saygın inşaat firmalarından biri haline gelmiştir. CMH başlangıcından bu yana, bölgesel ekonominin gelişimine katkıda bulunan 40’ı aşkın ticari proje ve endüstriyel tesis inşa etmiştir. Kendi gelişimimizle, yerel ekonomiye de yatırım yaptık. Planladık. İnşa ettik. Teslim ettik. Peysajını şekillendirdik ve iş çözümleri ürettik. Ve bunların hepsini etik değerlerimizden taviz vermeden, doğru bir şekilde yaptık.

Biz CMH olarak, kapsamlı bir inşaat hizmeti sunuyoruz. İnşaat bizim işimizin özü. Deneyimlerimizi konut, ticari, endüstriyel ve altyapı projeleri olmak üzere bütün projelerimizde uyguluyoruz. Projelerimizin tasarımından, anahtar teslim çözümleri tedariğine kadar her türlü aşamasında bulunuyoruz.

Her inşaat projesinin başarısı temelinden başlar. Biz CMH olarak, güçlü bir temelin, fiziksel yapının daha ötesinde; projelerdeki hizmet, dikkat ve detaya kadar uzanan bir liste olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimize yılların deneyimi, kişisel dikkat ve olağanüstü kaliteyle desteklenen devamlı bir hizmet sunmaya kararlıyız.

İşbirliği kültürümüzle; dürüstlüğümüz, tutkumuz ve mükemmelliyetçiliğimizle kıvançla ilerleyerek, tercih edilen bir inşaat firması ve hizmet sunduğumuz her sektörde güvenilir bir ortak olma amacı için çalışıyoruz.

Vizyonumuz
Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve topluluğumuzun hayatlarında değişiklik yaratarak bölgesel inşaat hizmetlerinde ve teknik deneyimde en yüksek değer hâline gelmek.

Temel değerlerimiz
CMH olarak başladığımız günden bu yana, kültürümüz güçlü ilkelerle gelişmektedir. Temel değerlerimiz, hem yönetimde hem de işgücünde aynıdır. Bugün, şirketimizin yapı taşları ve tüm iş kararlarımızın esası temel değerlerimize dayanmaktadır.

İnsan öncelikli yaklaşım. Güvenliğe dayalı işgücümüz olmasaydı, şirketimiz var olamazdı. Bu, bu kadar basittir. Bu yüzden endüstrideki en iyi ve parlak zekalı kişileri işe alıyoruz. En iyi eğitimleri sağlayarak çalışanlarımızın yeteneklerini geliştiriyoruz ve bu sayede de şirketimizin başarısını da artıyoruz.

Bütünlük. İş ve kişisel ilişkilermizi bütünlük içerisinde gerçekleştiriyoruz. Her sözümüzdenve eylemimizden mesulüz ve arkasındayız. Dürüstüz, açığız ve herkese karşı adiliz. Operasyonel ve mali kayıtlar ayrıcalık olmaksızın, doğru bir şekilde tutulmaktadır.

Mükemmeliyetçilik. CMH olarak, çıtayı sürekli yükseltiyoruz. Mütemadiyen yüksek kaliteli üretim odaklıyız ve yaptığımız her işte mükemmelliyetçiyiz. İleriyi düşünerek yeni ve inovatif fikirleri destekliyoruz. İşimizi en başından doğru yapıyoruz. Müşterilerimize en yüksek değeri verdiğimiz için işlerimizi zamanında teslim ediyoruz.